Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Bieńkowski

Adwokat Maciej Bieńkowski jest członkiem Warszawskiej Izby Adwokackiej oraz absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Po odbyciu aplikacji adwokackiej i złożeniu egzaminu zawodowego wykonuje zawód adwokata w ramach własnej Kancelarii Adwokackiej.  
Od początku swojej kariery zawodowej współpracował z uznanymi Kancelariami Adwokackimi, co pozwoliło mu zdobyć bogate doświadczenie zawodowe w dziedzinie prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego reprezentując Klientów w licznych sprawach sądowych.
Adwokat Maciej Bieńkowski specjalizuje się w sprawach rodzinnych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw rozwodowych oraz alimentacyjnych, a także karnych oraz cywilnych majątkowych.

adwokat
Maciej Bieńkowski

ul. Puławska 16
05-500 Piaseczno

tel. kom. 601 164 542
fax. (22) 756 74 15
maciej.bienkowski@adwokatura.pl

 

Kancelaria Adwokacka Adwokat Elżbieta Bieńkowska

Elżbieta Bieńkowska jest adwokatem i radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem, członkiem Warszawskiej Izby Adwokackiej i Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.
Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i aplikację sądową w Sądzie Okręgowym w Warszawie.
Na początku kariery realizowała praktykę radcowską, współpracując m.in. z Zakładami „Polkolor” i PZU.
Od 1996 roku prowadzi własną Kancelarię Adwokacką specjalizującą się w sprawach cywilnych z zakresu problematyki prawa nieruchomości, spadków, podziału majątku, oraz postępowania odszkodowawczego. Specjalizacja Kancelarii obejmuje także sprawy karne dotyczące wypadków komunikacyjnych oraz rodzinne (rozwody, separacje, alimenty).

adwokat
Elżbieta Bieńkowska

ul. Puławska 16
05-500 Piaseczno

tel. kom. 602 552 504
fax. (22) 756 74 15
elzbieta.bienkowska@adwokatura.pl